Filters Reset
Save Snapshot
26 Properties
26 Sold Properties
List
The average price in the selected areas has remained stable. Learn more
2 Beds 2 Baths 1,044 SqFt$580,000 5.6%
$549,000
1 Bed 1 Bath 750 SqFt$443,000 3.0%
$429,900
1 Bed 1 Bath 743 SqFt$475,000 8.2%
$439,000
2 Beds 2 Baths 860 SqFt$575,000 4.5%
$550,000
1 Bed 1 Bath 734 SqFt$450,000 4.7%
$429,990
2 Beds 2 Baths$595,000 13.3%
$525,000
1 Bed 1 Bath$2,725 1.8%
$2,775
2 Beds 2 Baths 1,044 SqFt$515,000 5.3%
$489,000
2 Beds 2 Baths$495,000
$495,000
2 Beds 2 Baths$515,000 7.3%
$480,000
2 Beds 2 Baths$470,000 0.2%
$469,000
2 Beds 2 Baths 1,044 SqFt$515,000 7.4%
$479,722
2 Beds 2 Baths 435 Sqft Lot$475,000 10.7%
$429,000
2 Beds 2 Baths$475,000 10.7%
$429,000
2 Beds 2 Baths$375,000 6.3%
$400,000
1 Bed 1 Bath$395,000 2.6%
$385,000
2 Beds 2 Baths 1,044 SqFt$460,000 1.1%
$465,000
2 Beds 2 Baths$467,000 4.0%
$449,000
2 Beds 2 Baths$460,000 0.2%
$459,000
1 Bed 1 Bath$405,500 1.6%
$399,000
2 Beds 2 Baths$480,000 4.6%
$459,000
1 Bed 1 Bath$400,000 2.8%
$389,000
1 Bed 1 Bath$378,000
$378,000
2 Beds 2 Baths$383,000 2.1%
$375,000
- 1
- 2